Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora

www.sppk.sk

VITAJTE NA STRÁNKACH SPPK!

Pravidelne nové informácie.

Odber správ e-mailom
alebo cez kanál RSS

››› Viac informácií

SPPKSPPK
Zaujímavé informácie

45. reprezentačný ples poľnohospodárov Trnavského regiónu.

45. reprezentačný ples poľnohospodárov Trnavského regiónu.

Regionálna poľnohospodárska a potravinárska komora Trnava chce každoročným organizovaním plesu vytvoriť príjemnú atmosféru a miesto na stretnutie pre prvovýrobcov, spracovateľov a spoločnosti, s ktorými poľnohospodári dennodenne prichádzajú do styku.

Na tohtoročný ples prijala pozvanie aj prof. Ing. Magdaléna Lacko-Bartošová, CSc., štátna tajomníčka Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky, taktiež prijal pozvanie aj predseda SPPK Ing. Milan Semančík a zúčastnilo sa ho mnoho ďalších významných osobností z poľnohospodárskeho a potravinárskeho sektoru.

Predovšetkým ale silné zastúpenie prvovýrobcov z trnavského regiónu je dôkazom, že podujatie tohto charakteru má význam z dôvodu upevňovania vzájomných dobrých vzťahov v regióne a účasť poľnohospodárov z celého Slovenska a zastúpenie významných spoločností, ktoré podporili toto podujatie, je len dôkazom, že po spoločnej záslužnej práci si vieme sadnúť k spoločnému stolu, zabaviť sa a aspoň na chvíľu sa vzdialiť od povinností a starostí, ktoré nám, poľnohospodárom prináša každý jeden deň.

Ples okom fotografa.

 

 

Ing. Jozef Šumichrast, PhD. 


« späť

Financovanie